ایجاد ۱۰۰ هزار فرصت شغلی در استان تهران | سامانه استخدام ایرانسامانه استخدام ایران، سامانه جامع اینترنتی است که استخدام های دولتی و غیر دولتی را به صورت رسمي منتشر می نماید.

تمامي استخدامها ,فعال و داراي اعتبار هستند و آگهي هاي منقضي شده نمايش داده نمي شوند
سامانه استخدام ايران موسسه کاريابي نيست و هيچگونه فعاليت کاريابي ندارد
اعضاي تکميل عضويت کرده مي توانند نمونه سئوالات آزمونها را رايگان و با ارزشي بيش از 500.000 ريال دانلود نمايند
آگهي استخدام

آگهي استخدام
ایجاد ۱۰۰ هزار فرصت شغلی در استان تهران1396-10-11 | بازديد : 191

استاندار تهران گفت: ۱۰۰ هزار فرصت شغلی باید در استان تهران ایجاد شود که حدود ۱۲ هزار شغل حمایتی و ۸۸ هزار شغل در صنعت، کشاورزی و خدمات است.
به نقل از خبرگزاری فارس استان تهران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران، جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان تهران به ریاست محمدحسین مقیمی استاندار تهران و با حضور محمد امامی‌امین معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار تهران و اعضای کارگروه برگزار شد.
استاندار تهران در این جلسه با تأکید بر ضرورت توجه به پنجره واحد اقتصادی و فعال شدن جذب سرمایه‌گذاری در کوتاه‌ترین زمان به‌ویژه از ابتدای سال ۹۷ گفت: لازم است در مسیر اجرای طرح‌های اقتصادی و اعطای تسهیلات به تولیدکنندگان، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران اطلاع‌رسانی جامعی انجام شود.
وی افزود: فرمانداران، بخشداران و اتحادیه صنوف تولیدی مختلف و بخش خصوصی با هماهنگی اتاق بازرگانی باید در جریان کامل اعطای تسهیلات سرمایه‌گذاری، تولید و وام‌های پرداخت‌شده قرار بگیرند.
مقیمی در ادامه جلسه به گزارش ارائه‌شده در خصوص وضعیت افراد زیرپوشش کمیته امداد امام(ره) اشاره کرد و گفت: در دولت تدبیر و امید میزان حمایت از افراد تحت پوشش کمیته امداد امام(ره) افزایش یافت و این مسائل باید برای مردم اطلاع‌رسانی شود.
استاندار تهران تصریح کرد: باید در جامعه در موضوع اشتغال به سرمایه‌گذاری‌های خرد و کلان در کنار هم توجه شود و مصوبه مجلس و دستورالعمل دولت باید با همکاری بانک‌ها و مأموریت دستگاه‌ها در خصوص برنامه‌ریزی‌های حوزه اشتغال عملیاتی شود.
وی گفت: قرار است امسال ۹۵۰ هزار شغل در کشور ایجاد کنیم و دولت این تعهد را دارد و از این تعداد حدود ۱۰۰ هزار شغل باید در استان تهران ایجاد شود که ۱۲ هزار شغل حمایتی و ۸۸ هزار شغل در صنعت، کشاورزی و خدمات باید محقق شود.
استاندار تهران افزود: بر این اساس، حدود ۳۰ هزار شغل در صنعت، ۳ هزار شغل در کشاورزی، ۳۵ هزار شغل در خدمات و ۲۰ هزار شغل در سایر بخش‌ها باید در استان تهران ایجاد شود.
مقیمی با اشاره به اینکه سه هزار میلیارد تومان در استان باید در حوزه اشتغال سرمایه‌گذاری شود، افزود: با تحقق این بودجه به اهداف خود در طرح تکاپو، کارورزی، تعاونی‌ها و مشاغل خانگی و روستایی دست خواهیم یافت و لازم است مداوم و روزانه رصد شود که در کدام مرحله طرح‌ها قرار داریم.
استاندار تهران گفت: اگر ۱۰۰ هزار شغل در استان ایجاد کنیم به این معناست که کار خود را طبق وظایف به‌درستی انجام داده‌ایم.

اخبار استخدام استاندار تهران ایجاد فرصت شغلی اشتغال در استان تهران پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران  سامانه استخدام ايراناشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   

آگهي استخدام


ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :
  (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخدامامکانات اعضاي سامانه

  نمايش استخدامهاي مرتبط با تخصص، استان و شهر شما
  دانلود رايگان نمونه سئوالات آزمونهاي استخدامي
  آگاهی از استخدامهاي روز، دولتي و خصوصي
  اطلاع رساني استخدام هاي جديد از طريق ايميل و پيامک
  ارائه اطلاعات و رزومه شما به دهها کارفرماي جوياي کارمند
  دريافت و مشاهده پيامهاي رسيده از کارفرمايان

 
آگهي استخدام