کمبود قاضی مهم ترین مشکل محاکم گلستان | سامانه استخدام ایرانسامانه استخدام ایران، سامانه جامع اینترنتی است که استخدام های دولتی و غیر دولتی را به صورت رسمي منتشر می نماید.

تمامي استخدامها ,فعال و داراي اعتبار هستند و آگهي هاي منقضي شده نمايش داده نمي شوند
سامانه استخدام ايران موسسه کاريابي نيست و هيچگونه فعاليت کاريابي ندارد
اعضاي تکميل عضويت کرده مي توانند نمونه سئوالات آزمونها را رايگان و با ارزشي بيش از 500.000 ريال دانلود نمايند
آگهي استخدام

آگهي استخدام
کمبود قاضی مهم ترین مشکل محاکم گلستان1396-09-26 | بازديد : 158

رئیس کل دادگستری استان گلستان، گفت: ۵۰ درصد پست های قضایی استان همچنان خالی است کمبود قاضی همچنان مهم ترین مشکل محاکم گلستان است.
به نقل از روابط عمومی دادگستری استان گلستان، هادی هاشمیان در همایش ارزشیابی قضات با اشاره به کمبود قاضی در گلستان، اظهار کرد: در دو سال اخیر با توجه ویژه مسئولان ارشد قضایی کشور، قضات جدید به استان اختصاص داده شده اند اما مشکل اصلی ما یعنی نیاز به قضات باتجربه در محاکم بدوی و تجدیدنظر، به قوت خود باقی است .
وی افزود: با وجود همه این کمبودها، تلاش جهادی همکاران ما سبب شده دادگستری گلستان در بخش هایی مانند الکترونیکی کردن پرونده ها، کاهش پرونده های مسن، افزایش کیفیت رسیدگی ها و کاهش ورودی به محاکم از استان‌های برتر کشور باشد .
رئیس کل دادگستری گلستان در ادامه به روند کاهشی جمعیت کیفری زندان های استان هم اشاره کرد و افزود: صدور آرای جایگزین حبس و استفاده از نهادهای پیش بینی شده در قانون یکی از علل این کاهش است .

اخبار استخدام استخدام قضات اخبار استخدام گلستان معضل کمبود قاضی رئیس کل دادگستری استان گلستان  سامانه استخدام ايراناشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   

آگهي استخدام


ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :
  (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخدامامکانات اعضاي سامانه

  نمايش استخدامهاي مرتبط با تخصص، استان و شهر شما
  دانلود رايگان نمونه سئوالات آزمونهاي استخدامي
  آگاهی از استخدامهاي روز، دولتي و خصوصي
  اطلاع رساني استخدام هاي جديد از طريق ايميل و پيامک
  ارائه اطلاعات و رزومه شما به دهها کارفرماي جوياي کارمند
  دريافت و مشاهده پيامهاي رسيده از کارفرمايان

 
آگهي استخدام