آموزش ۱۰ هزار نیروی جدیدالاستخدام وزارت کشاورزی  | سامانه استخدام ایرانسامانه استخدام ایران، سامانه جامع اینترنتی است که استخدام های دولتی و غیر دولتی را به صورت رسمي منتشر می نماید.

تمامي استخدامها ,فعال و داراي اعتبار هستند و آگهي هاي منقضي شده نمايش داده نمي شوند
سامانه استخدام ايران موسسه کاريابي نيست و هيچگونه فعاليت کاريابي ندارد
اعضاي تکميل عضويت کرده مي توانند نمونه سئوالات آزمونها را رايگان و با ارزشي بيش از 500.000 ريال دانلود نمايند
آگهي استخدام

آگهي استخدام
آموزش ۱۰ هزار نیروی جدیدالاستخدام وزارت کشاورزی 1396-09-22 | بازديد : 178

افتتاحیه یازدهمین همایش ملی و دومین جشنواره فرهنگ جهادی با حضور حسن عالمی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی و بسیاری از نمایندگان جهادی استان‌های کشور در مشهد برگزار شد.
در این همایش پیمان فلسفی، دبیر همایش و مدیرکل دفتر نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی اظهار کرد: این همایش در چهار محور اصلی سبک مدیریت جهادی، فرهنگ و مدیریت جهادی، امانتداری و عدالت‌محوری برگزار می‌شود.
وی افزود: ما ۲۸۰ طرح الگوهای موفق مدیریت جهادی از دستگاه‌های دولتی و اشخاص حقیقی داشتیم. ۱۲۰ اثر در قالب عکس، پوستر و فیلم هستند. امروز فرهنگ جهادی در وزارتخانه‌های دیگر هم دیده می‌شود.
فلسفی در ادامه تصریح کرد: در بخش جشنواره و نمایشگاه ۸۰ دستگاه و گروه در این نمایشگاه غرفه دارند. در بخش آموزش هم برای ۱۰ هزار نفر نیروی جدیدالاستخدام در سراسر کشور در مباحث ویژه فرهنگ و مدیریت جهادی کلاس‌های آموزشی برگزار شده است. امسال مسیر عبور همایش را از نمایشگاه قرار دادیم تا میهمانان از بازدید غافل نشوند و مانند سال‌های قبل آثار نمایشگاه مقفول واقع نشود.
مدیرکل دفتر نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در پایان گفت: ۱۰ الگوی برتر از ۱۸۰ الگوی راه پیدا کرده به بخش داوری انتخاب خواهد شد.
لازم به ذکر است در پایان این بخش از مراسم از دانشنامه اسلامی فرهنگ و مدیریت جهادی و اسناد مربوط به آن رونمایی شد.

اخبار استخدام استخدام وزارت کشاورزی آموزش نیروی پذیرفته شدگان اخبار استخدام سال 96 آموزش سراسر کشور  سامانه استخدام ايراناشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   

آگهي استخدام


ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :
  (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخدامامکانات اعضاي سامانه

  نمايش استخدامهاي مرتبط با تخصص، استان و شهر شما
  دانلود رايگان نمونه سئوالات آزمونهاي استخدامي
  آگاهی از استخدامهاي روز، دولتي و خصوصي
  اطلاع رساني استخدام هاي جديد از طريق ايميل و پيامک
  ارائه اطلاعات و رزومه شما به دهها کارفرماي جوياي کارمند
  دريافت و مشاهده پيامهاي رسيده از کارفرمايان

 
آگهي استخدام