ایجاد ۱۳ هزار شغل جدید در استان قزوین | سامانه استخدام ایرانسامانه استخدام ایران، سامانه جامع اینترنتی است که استخدام های دولتی و غیر دولتی را به صورت رسمي منتشر می نماید.

تمامي استخدامها ,فعال و داراي اعتبار هستند و آگهي هاي منقضي شده نمايش داده نمي شوند
سامانه استخدام ايران موسسه کاريابي نيست و هيچگونه فعاليت کاريابي ندارد
اعضاي تکميل عضويت کرده مي توانند نمونه سئوالات آزمونها را رايگان و با ارزشي بيش از 500.000 ريال دانلود نمايند
آگهي استخدام

آگهي استخدام
ایجاد ۱۳ هزار شغل جدید در استان قزوین1396-09-14 | بازديد : 170

قزوین-معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت:با ایجاد ۱۳ هزار و ۷۵۵ شغل جدید بیش از ۶۸ درصد اشتغال تعهد شده استان محقق شده است ومدیران اجرایی با آماده باش کامل برای مابقی تعهدات باید اقدام کنند.
منوچهر حبیبی در جلسه کارگروه اشتغال که روز سه شنبه در استانداری برگزار شد اظهارداشت: در هدف گذاری ۲۰ هزار نفری اشتغال استان با گذشته ۹ ماه از سال توانسته ایم ۶۸ درصد تعهدات را محقق کنیم.
وی بیان کرد: در سال جاری ۱۳ هزار و ۷۵۵ شغل جدید در استان ایجاد شده که ۷۸۲۱ بیمه شده جدید است.
معاون اقتصادی استانداری قزوین اضافه کرد: جهاد کشاورزی، صنعت، بسیج سازندگی و صندوق کارآفرین امید بیشترین سهم اشتغالزایی را دارند و باید تا پایان سال باید به تعادات خود عمل کنند تا از برنامه عقب نمانیم.
حبیبی اظهارداشت: از فرمانداران انتظار داریم با راستی آزمایی اشتغال ایجاد شده در شهرستانها موضوع را با دقت بررسی کنند.
وی افزود: در اشتغال فراگیر و روستایی و سایر بخشها باید وقت بیشتری بگذاریم و بتوانیم سهم استان را جذب کنیم.
حبیبی اظهارداشت: سهیمه استان از اشتغال فراگیر مبلغ ۲۶۹ میلیارد تومان است که امروز ۵۰ درصد آن ابلاغ شده است و در این راستا باید ۹ هزار شغل ایجاد شود.
وی تصریح کرد: تسهیلات این بخش با سود ۵ تا ۶ درصد به شرکت های دانش بنیان و مناطق محروم پرداخت می شود و با ایجاد بستر مناسب برای این کار باید از این فرصت بخوبی استفاده کنیم.
معاون اقتصادی استانداری قزوین اضافه کرد: در اشتغال فراگیر در رشته های گردشگری، صنایع دستی، فرش، زیتون، شیرینی سنتی، این تسهیلات پرداخت خواهد شد.
حبیبی گفت: در حوزه اشتغال روستایی ۱۳۳ میلیارد تومان سهم استان قزوین پیش بینی شده و در مجموع ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات روستایی و فراگیر در استان پرداخت خواهد شد.
آماده باش مدیران دستگاههای اجرایی برای اشتغال
معاون اقتصادی استانداری قزوین یادآورشد: همه مدیران اجرایی باید در آماده باش کامل باشند و تا پایان سال با تلاش شبانه روزی به تعهدات خود عمل کنند و با تقسیم کار در مسیر حل مشکل بیکاری گام بردارند.

اخبار استخدام استانداری قزوین استان قزوین ایجاد اشتغال معاون اقتصادی استانداری قزوین  سامانه استخدام ايراناشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   

آگهي استخدام


ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :
  (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخدامامکانات اعضاي سامانه

  نمايش استخدامهاي مرتبط با تخصص، استان و شهر شما
  دانلود رايگان نمونه سئوالات آزمونهاي استخدامي
  آگاهی از استخدامهاي روز، دولتي و خصوصي
  اطلاع رساني استخدام هاي جديد از طريق ايميل و پيامک
  ارائه اطلاعات و رزومه شما به دهها کارفرماي جوياي کارمند
  دريافت و مشاهده پيامهاي رسيده از کارفرمايان

 
آگهي استخدام