تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت | سامانه استخدام ایرانسامانه استخدام ایران، سامانه جامع اینترنتی است که استخدام های دولتی و غیر دولتی را به صورت رسمي منتشر می نماید.

تمامي استخدامها ,فعال و داراي اعتبار هستند و آگهي هاي منقضي شده نمايش داده نمي شوند
سامانه استخدام ايران موسسه کاريابي نيست و هيچگونه فعاليت کاريابي ندارد
اعضاي تکميل عضويت کرده مي توانند نمونه سئوالات آزمونها را رايگان و با ارزشي بيش از 500.000 ريال دانلود نمايند
آگهي استخدام

آگهي استخدام
تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت1396-08-30 | بازديد : 261

 کامران دهقانی از تصویب تمدید سه روزه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت در شورای اداری و استخدامی صنعت نفت خبر داد و گفت: بر این اساس ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت تا چهارم آذر ماه ادامه دارد.
به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،مدیر کل آموزش، برنامه‌ریزی نیروی انسانی و تحول اداری وزارت نفت دلیل تمدید سه روزه زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت را زلزله اخیر در استان کرمانشاه و برخی از شهرهای غرب کشور عنوان کرد و افزود: از زمان آغاز ثبت نام تاکنون سعی شده تا امکان ارائه خدمات شبانه‌روزی به داوطلبان از طریق سایت آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران فراهم شود.
این مقام مسؤول همچنین در پاسخ به این پرسش مبنی بر اینکه آیا داوطلبان دارای کارشناسی ناپیوسته می‌توانند در آزمون استخدامی وزارت نفت شرکت کنند، تصریح کرد: در گروه داوطلبان شاغل در صنعت نفت محدودیتی وجود ندارد اما در گروه ممتازان ثبت نام رشته کارشناسی نا پیوسته ممنوع است.
وی همچنین در پاسخ به پرسشی مبنی بر اعمال محدودیت در انجام ویرایش اطلاعات داوطلبان در یک نوبت، اظهار کرد: اعمال چنین محدودیتی صحت ندارد و برای ویرایش اطلاعات هیچ گونه محدودیتی تعیین نشده است.
دهقانی در خصوص تعداد ثبت نام کنندگان قطعی و مجاز در سایت آزمون استخدامی وزارت نفت هم توضیح داد: تا ساعت ۲۰ دیشب تعداد داوطلبان واجد شرایطی که در سایت آزمون ثبت نام کردند به بیش از ۱۹ هزار نفر رسیده است.
معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت گزینه ای را تحت عنوان «پاسخگویی به سوالات» را در سایت آزمون استخدامی وزارت نفت به نشانی http://azmoon.nioc.ir/ راه‌اندازی کرده که داوطلبان برای طرح سوال و دریافت پاسخ می توانند بر روی لینک ذیل کلیک کنند.
http://azmoon.nioc.ir/QuestionsForm.aspx

اخبار استخدام آزمون استخدامی  استخدامی وزارت نفت تمدید ثبت نام وزارت نفت  سامانه استخدام ايراناشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   

آگهي استخدام


ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :
  (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخدامامکانات اعضاي سامانه

  نمايش استخدامهاي مرتبط با تخصص، استان و شهر شما
  دانلود رايگان نمونه سئوالات آزمونهاي استخدامي
  آگاهی از استخدامهاي روز، دولتي و خصوصي
  اطلاع رساني استخدام هاي جديد از طريق ايميل و پيامک
  ارائه اطلاعات و رزومه شما به دهها کارفرماي جوياي کارمند
  دريافت و مشاهده پيامهاي رسيده از کارفرمايان

 
آگهي استخدام