جذب سرباز مربی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای قزوین | سامانه استخدام ایرانسامانه استخدام ایران، سامانه جامع اینترنتی است که استخدام های دولتی و غیر دولتی را به صورت رسمي منتشر می نماید.

تمامي استخدامها ,فعال و داراي اعتبار هستند و آگهي هاي منقضي شده نمايش داده نمي شوند
سامانه استخدام ايران موسسه کاريابي نيست و هيچگونه فعاليت کاريابي ندارد
اعضاي تکميل عضويت کرده مي توانند نمونه سئوالات آزمونها را رايگان و با ارزشي بيش از 500.000 ريال دانلود نمايند
آگهي استخدام

آگهي استخدام
جذب سرباز مربی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای قزوین1396-07-03 | بازديد : 190

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای قزوین گفت: ششمین آزمون الکترونیکی جذب سرباز مربی برای این دستگاه در مهرماه جاری می شود.
منصور جلیلوند روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ششمین آزمون الکترونیکی جذب سرباز مربی بیست و ششم مهرماه به صورت هماهنگ در مراکز هر استان برگزار می شود.
وی اضافه کرد: تاریخ اعزام این افراد اول دی ماه سال جاری خواهد بود و متقاضیان امریه، به منظور ثبت نام از امروز تا هفدهم مهر ماه جاری باید به نشانی الکترونیکی www.portaltvto.com مراجعه کنند.
این مسئول در ادامه افزود: بر اساس بخشنامه های صادره از مبادی ذیربط از ابتدای سال ۱۳۹۶ تمامی مشمولین اعزامی به خدمت دوره ضرورت که خواستار امریه در این دستگاه هستند باید دوره آموزش رزم مقدماتی (در پادگان) را طی کنند و طبق بخشنامه ستاد نیروهای مسلح،کسری خدمت به کارکنان وظیفه دارای فرزند به ازای هر فرزند سه ماه تعلق خواهد گرفت.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین گفت: رشته های ششمین آزمون جذب سرباز مربی استان قزوین شامل برق-الکترونیک، اتومکانیک، جوشکاری، مکانیک-انرژی های نو، برق-کنترل، صنایع چوب، فناوری اطلاعات- کشاورزی اصلاح نباتات و تاسیسات مکانیکی می باشد.
وی در ادامه گفت: کارکنان وظیفه به محض ورود به سازمان به منظور طی دوره پداگوژی (دوره ارتقای مهارت سربازمربی) به مدت هشت هفته به مرکز تربیت مربی واقع در استان البرز معرفی خواهند شد و چنانچه در آزمون پایان دوره در مرکز مذکور نمره حد نصاب قبولی اخذ نشوند از ۱۰ تا ۲۵ روز اضافه خدمت برای آنان در نظر گرفته خواهد شد.
جلیلوند در خصوص حقوق و مزایای افراد جذب شده نیز گفت:حقوق و مزایای کارکنان وظیفه در دوران آموزشی بر عهده نیروی آموزش دهنده (در پادگان) بوده و بعد از جذب در سازمان تمامی حقوق و مزایای آنان بسته به مدرک تحصیلی،محل خدمت، تاهل و داشتن فرزند بر عهده این نهاد می باشد.
وی در خصوص بیمه این افراد نیز گفت: صندوق پرداخت بیمه مربوط به کارکنان وظیفه، بیمه خدمات درمانی می باشد و کارکنان وظیفه از خدمات بیمه تکمیلی سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح نیر بهره مند خواهند بود.
این مسئول در پایان یادآور شد: کارکنان وظیفه طبق ساعت کاری مرکز محل خدمت باید در مرکز محل خدمت حضور داشته باشند و خدمت کارکنان وظیفه امریه دار با لباس شخصی بوده و باید برابر قانون اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان عمل کنند

اخبار استخدام  اداره کل آموزش فنی و حرفه ای  آموزش فنی و حرفه ای قزوین استخدام سرباز جذب سرباز مربی  سامانه استخدام ايراناشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   

آگهي استخدام


ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :
  (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخدامامکانات اعضاي سامانه

  نمايش استخدامهاي مرتبط با تخصص، استان و شهر شما
  دانلود رايگان نمونه سئوالات آزمونهاي استخدامي
  آگاهی از استخدامهاي روز، دولتي و خصوصي
  اطلاع رساني استخدام هاي جديد از طريق ايميل و پيامک
  ارائه اطلاعات و رزومه شما به دهها کارفرماي جوياي کارمند
  دريافت و مشاهده پيامهاي رسيده از کارفرمايان

 
آگهي استخدام