خود خویشتن را کنترل کنید؟؟ | سامانه استخدام ایرانسامانه کاریابی و استخدام ایران، سامانه جامع اینترنتی است که استخدام های دولتی و غیر دولتی را به صورت رسمي منتشر می نماید.

تمامي استخدامها ,فعال و داراي اعتبار هستند و آگهي هاي منقضي شده نمايش داده نمي شوند
سامانه کاريابي ايران هيچ آگهي استخدامي را به صورت تکراري و با تغيير عنوان منتشر نمي کند
اعضاي تکميل عضويت کرده مي توانند نمونه سئوالات آزمونها را رايگان و با ارزشي بيش از 500.000 ريال دانلود نمايند
آگهي استخدام

آگهي استخدام
خود خویشتن را کنترل کنید؟؟1394-12-19 | بازديد : 630

یک جامعه‌شناس با اشاره به ضرورت اعمال خودکنترلی در زندگی انسان‌ها گفت: انسان‌ها باید همیشه خودکنترلی داشته باشند و خود خویشتن را کنترل کنند.

به گزارش خبرنگار منطقه سمنان، «عباس کبیری» در گفتمان دینی – دانشجویی سبک زندگی ایرانی - اسلامی که به همت جهاد دانشگاهی استان سمنان در دانشکده فنی سمنان برگزار شد، با مقایسه آنچه تفاوت میان پرتاب شدن و پرواز کردن می‌نامید، اظهار کرد: اگر دیگران شما را پرتاب کنند هرجا که آنان بخواهند به پائین‌ فرود می‌آید و این یک جنبه منفی به همراه دارد و ممکن است به زیست دنیوی شما صدمه وارد کند اما اگر شما خود پرواز کنید به هر سمت و سویی که دوست دارید سوق پیدا می‌کنید و از این معبر می‌توانید خود را با اهداف و آرزوهایتان هماهنگ کنید.
وی با بیان این‌که انسان موجودی است که به مرور تکامل می‌یابد، افزود: انسان تنها موجودی است که وقتی به دنیا می‌آید و در دوران کودکی چیز چندان زیادی نمی‌داند، از این‌رو اگر بر روی او کار مثبت شود از او اندیشمندی ساخته می‌شود و اگر بر روی وجه منفی او کار شود آنگاه به کسی شبیه هیلتر و یا صدام مبدل می‌شود.
این مدرس دانشگاه با بیان این‌که همه انسان‌ها ظرفیت تبدیل شدن به یک شخصیت برجسته و موفق را دارند، گفت: میزان موفقیت و دستاوردهای انسان در این دنیا به خود افراد و میزان تلاشی که مصروف می‌کند بستگی دارد.
وی با بیان این‌که هر کسی باید خود برای به فعلیت رسیدن ظرفیت‌هایش تلاش کند، گفت: تحقق این مهم تنها در سایه تلاش محقق می‌شود.
این جامعه‌شناس با بیان این‌که انسان‌ها معمولاً یک سوم عمر خود را در خواب می‌گذرانند، خاطرنشان کرد: اگر به‌طور میانگین انسان‌ها 90 سال عمر کنند و روزانه 8 ساعت بخوابند یعنی یک سوم عمر خود را در خواب به سر برده است. از طرفی 15 سال اول که دوران کودکی و 15 سال آخر دوران پیری و مشکلات است، از این‌رو اگر تلاشی قرار است بکنیم باید در فاصله همین سال‌ها انجام دهیم نه این‌که منتظر بمانیم که معجزه‌ای رخ دهد.
کبیری، مفیدترین عمر زندگی هر شخص را دوران جوانی وی برشمرد و گفت: در همین دوران است که انتخاب‌های مهمی مانند انتخاب شغل، همسر و تحصیل ... اتخاذ می‌شود.
این استاد دانشگاه با بیان این‌که جوانان نیز بیت‌المال محسوب می‌شوند، تصریح کرد: فکر، اندیشه و توان و خلاقیت جوانان نیز بخش مهمی از بیت‌المال است و باید در حفظ و نگهداری از این سرمایه عظیم اجتماعی کوشید تا به هدر نرود.

خود خویشتن اعمال کنترل سبک زندگی  سامانه استخدام ايران


اشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در digg    اشتراک گذاري در stumbleupon    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   

آگهي استخدام


ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :
  (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخدامامکانات اعضاي سامانه

  نمايش استخدامهاي مرتبط با تخصص، استان و شهر شما
  دانلود رايگان نمونه سئوالات آزمونهاي استخدامي
  آگاهی از استخدامهاي روز، دولتي و خصوصي
  اطلاع رساني استخدام هاي جديد از طريق ايميل و پيامک
  ارائه اطلاعات و رزومه شما به دهها کارفرماي جوياي کارمند
  دريافت و مشاهده پيامهاي رسيده از کارفرمايان

 
آگهي استخدام