اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش؟  | سامانه استخدام ایرانسامانه استخدام ایران، سامانه جامع اینترنتی است که استخدام های دولتی و غیر دولتی را به صورت رسمي منتشر می نماید.

تمامي استخدامها ,فعال و داراي اعتبار هستند و آگهي هاي منقضي شده نمايش داده نمي شوند
سامانه استخدام ايران موسسه کاريابي نيست و هيچگونه فعاليت کاريابي ندارد
اعضاي تکميل عضويت کرده مي توانند نمونه سئوالات آزمونها را رايگان و با ارزشي بيش از 500.000 ريال دانلود نمايند
آگهي استخدام

آگهي استخدام
اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش؟ 1394-07-13 | بازديد : 728

تهران -معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش اواخر مهر ماه جاری اعلام می شود.به گزارش روز دوشنبه سیدمحمد بطحایی اظهار کرد : با توجه به صحبت های انجام شده با سازمان سنجش به نظر می رسد، اواخر مهر ماه نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شود.
وی ادامه داد: پس از اعلام نتایج، کار مصاحبه و گزینش شروع می شود تا دانشجویان پذیرفته شده، سال تحصیلی خود را سریع تر در دانشگاه فرهنگیان آغاز کنند.
بطحایی با بیان این که زمان اعلام نتایج تاثیری در صدور احکام پذیرفته شدگان ندارد، اضافه کرد: احکام استخدامی این دسته از افراد پس از اتمام تحصیلات مقدماتی، از مهرماه 95 صادر خواهد شد.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیرآموزش و پرورش خاطرنشان کرد: زمان دوره تحصیلات مقدماتی یکسال طول می کشد و جزو سنوات خدمت پذیرفته شدگان محاسبه نمی شود و هیچ تعهد خدمت از آنها گرفته نخواهد شد و چنان چه افرادی این دوره آموزشی را با موفقیت سپری کنند به استخدام پیمانی آموزش و پرورش در خواهند آمد.
وزارت آموزش و پرورش به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و کارآمد مورد نیاز، براساس مجوز شماره 13532- 94.2.7 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و در چارچوب قانون مدیریت خدمات کشوری حدود 3700 نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندهای عمومی و تخصصی طبق شرایط ذیل به صورت پیمانی در مشاغل آموزشی استخدام می کند.
آزمون استخدامی آموزش و پرورش 27 شهریورماه امسال با حضور بیش از 115 هزار داوطلب در سراسر کشور برگزار شد.

اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش  سامانه استخدام ايراناشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   

آگهي استخدام


ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :
  (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخدامامکانات اعضاي سامانه

  نمايش استخدامهاي مرتبط با تخصص، استان و شهر شما
  دانلود رايگان نمونه سئوالات آزمونهاي استخدامي
  آگاهی از استخدامهاي روز، دولتي و خصوصي
  اطلاع رساني استخدام هاي جديد از طريق ايميل و پيامک
  ارائه اطلاعات و رزومه شما به دهها کارفرماي جوياي کارمند
  دريافت و مشاهده پيامهاي رسيده از کارفرمايان

 
آگهي استخدام